Pravidla obchodu

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s dodacími podmínkami (a možnostmi platby), obchodními podmínkami (a reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů).

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Při výběru zboží jsou na fotografiích zboží vyobrazeny kameny „typické kvality“. Vámi vybraný kámen tedy nemusí být ten, který je vyobrazen. Kameny však máme rozděleny do kategorií dle kvality a vždy vybíráme z příslušné skupiny. Snažíme se naladit na kupujícího a vybíráme kámen, který k němu nejvíce ladí. Vybíráme srdcem, ne zrakem. U některých kamenů, kterých je nafoceno kvůli rozmanitosti více, si můžete napsat, zda byste raději tmavší či světlejší, případně jaké barevné tóny.

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje či zboží není na skladě atp.