Popis produktu

Šperky pro zdraví a krásu

Nabízíme Vám šperky, které podpoří nejen Vaši vnější krásu, ale i vyzařování vnitřní krásy.

Jejich krása je zvýrazněna 7 polodrahokamy barvy duhy, které aktivují a harmonizují jednotlivá energetická centra.

Šperky v sobě navíc skrývají mocné energetické symboly.

Polodrahokamy pro všech 7 energetických center (čaker)

Čakry jsou energetická centra v těle, která jsou stále aktivní, ať už jsme si jich vědomi, či ne. Když se tato energetická centra zablokují, ovlivní to energetický tok tělem, což vyústí v nerovnováhu našeho zdraví a našich životů.

Bílá (duhová) = Energii korunní sedmé čakry aktivuje měsíční kámen, který nás spojuje s božskou inspirací a napojuje nás na vlastní intuici.

Fialová = Šestou čakru – třetí oko – otevírá ametyst, který spojuje fyzickou realitu s vyššími oblastmi a pomáhá rozvoji intuice a nadpřirozených schopností.

Modrá = Iolite pomáhá páté krční čakře s její schopností pravdivě a jasně komunikovat.

Zelená = Srdeční čtvrté čakře pomáhá vysoká vibrace olivínu (peridotu) posílit a otevřít pocit úplné, bezpodmínečné lás­ky.

Žlutá = Se třetí solární čakrou je spojen citrín, který dokáže energizovat a pročistit i všechny ostatní čakry. Pomáhá nám stabilizovat emoce, umožňuje nám „jít s proudem“ v každé situaci, která nastane.

Oranžová = Karneol spojený s druhou sakrální čakrou zvyšuje osobní sílu a fyzickou energii, dodává nám odvahu a povzbuzuje kreativitu a soucítění.

Červená = Temná červeň ohnivého granátu stimuluje energii první – kořenové čakry a její instinkt k přežití. Přináší sílu vůle a odvahu do každé situace. Granát dokáže čistit negativní energie z čaker a znovu je nabít.

Jednotlivé čakry Symboly a čakry